ŻYCZENIA

Dziękujemy, że jesteście z nami – wspierając, towarzysząc i tworząc wspólnotę, w której nikt nie zostaje sam.
Dzielimy się chwilami z naszej wieczerzy świątecznej – uśmiechami, wzruszeniami i obecnością naszych podopiecznych, które są dla nas największym darem. Wesołych Świąt ![]()
![]()
![]()
![]()





