Ułatwienia dostępu

ŻYCZENIA

Dziękujemy, że jesteście z nami – wspierając, towarzysząc i tworząc wspólnotę, w której nikt nie zostaje sam.

Dzielimy się chwilami z naszej wieczerzy świątecznej – uśmiechami, wzruszeniami i obecnością naszych podopiecznych, które są dla nas największym darem. Wesołych Świąt 🐣🪺🐇🌱