Wspólnie tworzymy dobro
Za nami piękny dzień na płockim Jarmarku. Gościliśmy tam z wyrobami rękodzielniczymi wykonanymi przez podopiecznych naszego stowarzyszenia.
Dziękujemy za zaproszenie oraz każde wsparcie okazane poprzez zakup ręcznie wykonanych prac. To nie tylko realna pomoc, ale także wyraz życzliwości, zauważenia i docenienia wysiłku oraz talentu twórców. Takie gesty mają ogromne znaczenie – dają poczucie sprawczości, radość i motywację do dalszego działania.
Dziękujemy, że byliście z nami 💚





